Pages

Wednesday, November 23, 2011

China Glaze Refresh Mint + BM221


Selam!

Bu ojeyi aldığımdan beri hevesle kullanmak istiyordum. China Glaze Refresh Mint adı üstünde açık nane renginde mat bir oje. İki kat yeterli oluyor. Fakat oje beklediğimden daha açık renkli çıktı ve ellerimi koyu gösterdi - ki fazlasıyla açık tenli biriyim. O nedenle üstüne herhangi bir desen yapmadan kullanamayacağım gibi görünüyor.

Üzerine BM221 diskinden bu bitkisel deseni Flormar Supershine 50 ile yaptım. İyi, hoş oldu ama bir kaç gün içinde parlak renklerinden sıkıldım. Benim için fazla yeşil bir manikür.

~~

Hi!

I wanted to use this polish and finally found the chance. China Glaze Refresh Mint is a light mint color, as its name suggests. Two coats are enough. Unfortunately the polish was lighter than I excepted and made my hands look dark - and I have light skin, let me tell you - so it looks like I won't be able to use it without some stamping.

I applied the floral design on BM221 with Flormar Supershine 50. It looks nice but I got bored of its bright colors in a few days. Too green for me.


2 comments:

Lale said...

Bu deseni ben de cok severek kullaniyorum Aslicim :))

Aslı said...

Di mi! Hiç elinde gördüm mü ama?